Spāņu futbola speciālists Enriko Sančess Floress kļuvis par Ķīnas Superlīgas vienības Šanhajas “Shenhua” galveno treneri.
53 gadus vecais Floress komandai pievienosies piektdien, kad sāksies gatavošanās 2019.gada sezonai, kurai starts paredzēts 1. martā.
Floresam iepriekšējā darba vieta bija Spānijas augstākās līgas futbola klubs Barselonas “Espanyol”, no kura viņš tika atbrīvots šī gada aprīlī. Floress pie “Espanyol” stūres stājās pirms divarpus gadiem, noslēdzot līgumu uz trim sezonām.
Floress savu trenera karjeru sāka 2001. gadā kā Madrides “Real” jauniešu komandas vadītājs. Pēc tam 2004./2005.gada sezonā viņš strādāja ar Spānijas galvaspilsētā bāzēto klubu “Getafe”, kad tas debitēja valsts augstākajā līgā. Pēc minētās sezonas karjeras turpinājumā viņš paguva vadīt tādas Spānijas komandas kā “Valencia” un Madrides “Atletico”, kā arī Lisabonas “Benfica” no Portugāles un “Watford” no Anglijas.
Ar “Atletico” komandu treneris 2010. gadā uzvarēja UEFA Eiropas līgā un vēlāk arī UEFA Superkausa izcīņā, bet 2011. gadā viņš pārcēlās strādāt uz Kataru, kur pabija līdz 2014. gada martam, bet pērn gada sākumā speciālists atgriezās “Getafe” komandā.
Savulaik Floress kā futbolists spēlēja Madrides grandā “Real”, kā arī aizvadīja 15 mačus Spānijas izlasē.
Šanhajas “Shenhua” aizvadītajā Ķīnas Superlīgas sezonā ieņēma septīto vietu.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu