Gerets Beils | Foto: La Liga
Spānijas futbola grandam Madrides “Real” nevajadzīgais Velsas izlases uzbrucējs Gerets Beils karjeru varētu turpināt Vācijas futbola flagmanī Minhenes “Bayern”, vēsta Spānijas medijs “As”.
Jau iepriekš ziņots, ka Beils nav “Real” galvenā trenera Zinedina Zidāna plānos un 30 gadus vecajam futbolistam tiek meklēta jauna komanda.
Madrides komandas vadība jau bija piekritusi uzbrucēju pārdot uz Ķīnas superlīgas klubu Dzjansu “Suning” par 20-25 miljoniem eiro, bet pēdējā brīdī “Real” prezidents Florentīns Peress no šāda darījuma atteicies, vēloties par Beilu iegūt lielāku transfēra maksu.
Kā vēsta “As”, “Bayern” nav gatavi Beilu iegādāties, tomēr velsieti varētu no Madrides īrēt uz vienu sezonu.
Peress uzskata, ka par Beilu varētu iegūt 80 miljonus eirom bet iepriekš vēstīts, ka Beils Madridē saņem iespaidīgus 17 miljonus eiro sezonā, kas apgrūtina viņa pārdošanu.
2013. gada vasaras beigās Beils no Totenhemas “Hotspur” uz Madrides “Real” pārcēlās par toreizējo transfēru rekordu – 100 miljoniem eiro. Klubu karjerā viņš vienu sezonu pārstāvējis vēl arī citu angļu klubu “Southampton”.
Aizvadītajā sezonā “Real” rindās Beils laukumā izgāja 42 spēles, visos turnīros kopā ņemot, un guva 14 vārtus. Kopumā Madrides kluba rindās viņš laukumā gājis 231 spēlē, realizējot 102 sitienus.