Latvieša “ardiis” pārstāvētā “G2 Esports” komanda zaudē pirmo reizi četru mēnešu laikā

06/12/2020 20:20
Nokopēts
Kristians

Vakar norisinājās “Valorant” turnīra pusfināls “First Strike Europe”, kurā pārsteidzošu zaudējumu izcīnīja pasaules ranga līdere “G2 Esports”. Komanda kurā spēlē arī latvietis Ardis “ardiis” Svarenieks ar 1-2 piekāpās vienībai “Team Heretics” un noslēdza turnīru dalītā 3./4. vietā, kā arī pirmo reizi kopš augusta neizcīnīja uzvaru oficiālā spēlē.

Šo spēli varēja uzskatīt par finālu pirms lielā fināla, jo tikās abas turnīra spēcīgākās komandas. Par spēles galvenajiem favorītiem gan tika uzskatīti “G2 Esports”, kuri divas dienas iepriekš ar 2-0 bija pārspējuši komandu “Orgless”, kamēr pretinieki “Team Heretics” sīvā trīs karšu spēlē tikai ar 2-1 un ļoti sīvu pretestību, bija spējīgi pieveikt “Team Liquid”.

Reklāma
Saturs turpinās

Kā pirmā karte, kas tika aizvadīta bija “Ascent”, ko bija izvēlējusies “G2 Esports” un jau ar pirmajiem raundiem apliecināja, kāpēc viņi ir šīs spēles un visa turnīra favorīti, pirmo raundu zaudējot vien tikai septītajā raundā pēc kura atradās vadībā ar 6:1. Arī atlikušajos piecos pirmā puslaika raundos situācija nemainījās un tas noslēdzās ar rezultātu 9:3 “G2 Esports” labā. Tomēr otrais puslaiks iesākās ar “šoku” līderiem, kad “Team Heretics” atbildēja ar saviem sešiem uzvarētiem raundiem pēc kārtas, panākot neizšķirtu. Titulētā komanda uz šo izrāvienu spēja atbildēt ar tikai vienu uzvarēto raundu otrajā puslaikā un, zaudējot sevis izvēlēto karti ar 10:13. Lielisku pirmo karti uzvarētāju rindās aizvadīja spānis Kristians “loWel” Garsija – Antorans, ar 22 nogalinātiem pretiniekiem un 14 nāvēm. Zaudētājiem labākais bija mūsu pašu “ardiis”, kura rēķinā 23 nogalināti pretinieki un 18 nāves.

Otro karti izvēlējās “Team Heretics”, kuru vēlme bija spēlēt “Bind”. Arī šajā kartē lielisks sākums izdevās pasaules ranga līderiem “G2 Esports”, uzvarot pirmos astoņus raundus pēc kārtas un pirmo pusliaku noslēdzot ar rezultātu 8:4. Arī otrajā kartes daļā situācija nemainījās un “G2 Esports” bija nepieciešami tikai seši raundi otrajā puslaikā, lai spētu pieveikt savus pretiniekus viņu izvēlētajā kartē ar 13:5. Šāds iznākums nozīmēja, ka nepieciešama trešā un izšķirošā karte, kas bija “Split”.

“Split” skatītājus sagaidīja fantastiska spēle abu komandu izpildījumā, pirmajam puslaikam beidzoties ar neizšķirtu rezultātu 6:6. Arī otrajā puslaikā spēle aizritēja ļoti sīvi, pēc 21 raunda ar 11:10 vadībā atrodoties “G2 Esports”. Tomēr spēle beidzās ne tā, kā to bija gaidījuši vairākums “Valorant” sekotāju, jo trīs raundus pēc kārtas uzvarēja “Team Heretics”, spēli uzvarot ar 13:10 un svinot panākumu kartē un spēlē, izslēdzot galvenos turnīra favorītus no turnīra. “G2 Esports” komandai nepalīdzēja Oskara “Mixwell” Kanelasa un “ardiis” pūliņi, kuri attiecīgi bija spējuši 70 un 61 reizi nogalināt savus pretiniekus. “Team Heretics” labā, veiksmīgākais izrādījās vācietis Dastins “nieSoW” Durnas, kurš pretiniekus neitralizēja 50 reizes, bet nomira 43 reizes.

Pateicoties šai uzvarai “Team Heretics” kvalificējās “First Strike Europe” finālam, kurā tiksies ar “SUMN FC”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.15
8.45
14.91
1.22
6.72
11.45
1.38
5
7.76
2.3
3.8
2.8
2.48
3.54
2.73
6.77
4.81
1.43
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām