Simonss nedosies palīgā Austrālijas izlasei olimpiskajās spēlēs

29/06/2021 16:56
Nokopēts
Bens Simonss

Austrālijas basketbola spožākā zvaigzne Bens Simonss nedosies palīgā savai valstsvienībai Tokijas olimpiskajās spēlēs, informē Austrālijas basketbola federācija.

Austrālijai nav jāpiedalās kvalifikācijas mačos, tādēļ tā turnīru sāks jau no pamatturnīra. Austrālieši ielozēti B grupā kopā ar Nigēriju, bet vēl divas grupas dalībnieces tiks noskaidrotas ar kvalifikācijas turnīra palīdzību. Kopumā olimpiādē piedalīsies 12 izlases, kuras sadalītas pa trīs grupām.

Reklāma
Saturs turpinās

24 gadus vecais Simonss demonstrēja nepārliecinošu sniegumu aizvadītajos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “play-off” mačos, kas bija viens no iemesliem, kādēļ Filadelfijas “76ers” apstājās otrajā kārtā, ar 3-4 kapitulējot Atlantas “Hawks”. Viņš nolēmis nepalīdzēt Austrālijas izlase, jo vasarā strādāšot individuāli pie savām prasmēm, lai nākamsezon demonstrētu labāku sniegumu NBA.

“Runāju ar Benu un lai arī viņš vēlējās būt daļa no komandas, saprotu un atbalsta viņa lēmumu,” atzina Austrālijas izlases galvenais treneris Braiens Gordžians, kuram Simonss apsolījis, ka nākotnē palīdzēs valstsvienībai. “Viņam šis ir diezgan grūts periods karjerā, un es zinu, ka Bens gribēja būt izlasē, taču apstākļu sakritība nebija piemērota.”

Lai arī Simonss bija aizvadītās NBA sezonas viens no labākajiem aizsardzības spēlētājiem, viņa uzbrukums bija katastrofāls. Basketbolista metiens no pustālās distances un tālmetiena līnijas ir ļoti zemā līmenī, visus savus punktus gūstot praktiski tikai no groza apakšas. Regulāro sezonu viņš noslēdza ar vidēji 14,3 punktiem, 7,2 atlēkušajām bumbām un 6,9 rezultatīvām piespēlēm.

TOP notikumi
1
X
2
3.2
4.1
1.91
1.69
4.35
4.35
2.95
4.5
1.91
2.3
4
2.54
1.5
4.84
5.55
1.45
2.75
-
1.42
5.25
5.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām