Krievu talants Mičkovs: Pagaidām ir par agru braukt uz ASV, jo nosacījumi SKA ir ļoti līdzīgi NHL labākajām vienībām

07/01/2022 12:27
Nokopēts
Matvejs Mičkovs

17 gadus vecais uzbrucējs Matvejs Mičkovs sarunā ar “Championat” atklājis, ka pagaidām viņš neplāno doties uz Ziemeļameriku, bet turpinās attīstību Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Sanktpēterburgas SKA sistēmā.

Talantīgais hokejists šosezon piedzīvojis debiju SKA, kur viņš 13 spēlēs izcēlies ar pieciem (2+3) punktiem. Tāpat Mičkovs debitējis arī Krievijas pieaugušo izlasē, kur Eirotūres posmā trīs mačos pilngadību vēl nesasniegušais uzbrucējs guvis vārtus un atdevis piespēli, kļūstot par visu laiku jaunāko debitantu un vārtu guvēju Krievijas valstsvienības vēsturē.

Reklāma
Saturs turpinās

Hokejistam tiek prognozēta vieta 2023. gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) drafta pirmajā pieciniekā, kam varētu sekot došanās uz Ziemeļameriku. Pats Mičkovs gan uzsver, ka pagaidām viņš par to nedomā. “Man vēl ir par agru aizbraukt. Jākļūst stiprākam, jānobriest kā spēlētajam un jāgūst pieredzi KHL. SKA ir ļoti labi nosacījumi, līdzīgi kā NHL labākajos klubos. Izdarīts viss, lai spēlētāji attīstītos, gan kā hokejisti, gan kā cilvēki. Māca visu, pat to, kā sniegt intervijas,” atklāja uzbrucējs.

“Pašlaik man vairāk patīk spēlēt Krievijā, šeit jūtos komfortablāk. Pirmkārt, šeit esmu ar ģimeni, tas ir svarīgi. Otrkārt, es nezinu angļu valodu, pašlaik to mācos. Man vel ir laiks. Ilgtermiņa līgums ar SKA ir parakstīts, lai es varētu sagatavoties spēlēšanai Ziemeļamerikā. Pagaidām Krievijā mani viss apmierina, SKA man nodrošina visu nepieciešamo,” uzskata Mičkovs.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām