Brauns par saņemto kritiku: Basketbola laukumā mēs visi runājam vienā valodā

19/09/2022 09:10
Nokopēts
Lorenzo Brauns

Spānijas basketbolists Lorenso Brauns pēc triumfa “EuroBasket 2022” sarunā ar medijiem atzina, ka nav sapratis, kāpēc pēc Spānijas pilsonības iegūšanas viņš tik ļoti ticis kritizēts.

Spānija vakar kļuva par Eiropas čempioni, finālmačā uzvarot Franciju ar 88:76. Brauns visu turnīru bija viens no komandas atslēgas spēlētājiem, kas atspoguļojās arī spēlē par zelta medaļām. Saspēles vadītājs atzīmējās ar “double-double” – 14 punkti un 11 rezultatīvas piespēles. Tāpat basketbolists tika iekļauts “EuroBasket 2022” simboliskajā pieciniekā.

Reklāma
Saturs turpinās

Jaunais Telavivas “Maccabi” spēlētājs tika daudz kritizēts pēc tam, kad šajā vasarā Spānijas valsts vasarā izvēlējās viņu naturalizēt. Kā atzina pats basketbolists, neskatoties uz apkārt notiekošo, zelta medaļa bija galvenais uzdevums jau kopš pirmās dienas, kad viņš ieradās izlases treniņnometnē.

“Jā, tas bija mans pirmais mērķis. Un mēs to izdarījām. Es saskāros ar lielu kritiku par sazin ko. Likās, ka tā ir valodas barjera vai valsts specifika… Es nezinu, kas tieši tas bija, taču dienas beigās basketbola laukumā mēs visi runājam vienā valodā. Neatkarīgi no tā, kādā krāsā tu esi vai no kurienes esi nācis, mēs visi esam brāļi un visi esam cilvēki. Šīs zelta medaļas izcīnīšana runā pati par sevi,” teica Brauns.

“Es smaidu, sēžu un izbaudu to, ko daru. Līdz šim esmu iemācījies salīdzinoši daudz [no spāņu valodas], bet grūti ir visu salikt kopā. Apsolu, ka nākamajā vasarā es tekoši runāšu spāniski,” Brauns jokoja par savu spāņu valodas līmeni.

Basketbolists tāpat slavēja valstsvienības treneru korpusu, kura priekšgalā ir izcilais itāļu speciālists Serdžo Skariolo. Galvenā trenera kontā šis ir ceturtais “EuroBasket” tituls un piektais triumfs FIBA turnīros kopumā (uzvara izcīnīta arī 2019. gada Pasaules kausā).

“Treneru kolektīvs bija izcils. Spēles plāns, ko viņi sastādīja katrai cīņai, bija piemērots mums visiem. Mēs nebijām lielākā komanda. Mēs nebijām talantīgākā komanda. Taču komandas darbs dienas beigās vienmēr uzvar,” secināja Brauns.

Spānija “nomētā” Franciju un triumfē “EuroBasket 2022”

TOP notikumi
1
X
2
1.47
4.41
6.77
4.03
4.23
1.76
5.02
4.12
1.64
1.15
8.21
15.43
1.38
5
7.76
1.22
6.98
11.47
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām