Vanvlīts par 130 miljonu līgumu: Centīšos pierādīt, ka esmu katra centa vērts

09/07/2023 16:22
Nokopēts
Freds Vanvlīts

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Hjūstonas “Rockets” spēlētājs Freds Vanvlīts komentējis līguma noslēgšanu ar klubu.

Jūlija sākumā amerikānis, kurš iepriekšējos septiņus gadus pavadīja Toronto “Raptors”, kļuva par brīvo aģentu, vēlāk parakstot līgumu ar “Rockets”. Kontrakts noslēgts uz trīs gadiem, tā vērtība ir 130 miljoni dolāru jeb vidēji 43,3 miljoni sezonā. Salīdzinājumam, iepriekšējā līguma ietvaros Vanvlīta vidējā alga bija 21,5 miljoni dolāru.

Reklāma
Saturs turpinās

“Visvairāk patīk tas, ka kādam tu esi vajadzīgs. “Rockets” atnāca un parakstīja mani. Nepacietīgi gaidu iespēju spēlēt un būt par sevi. Viņi negrib, lai es būtu kāds cits – tikai es pats. Cilvēki jūk prātā no kontrakta summas, bet līga katru gadu attīstās. Saprotu, ka šī ir apbrīnojama summa nedraftētajam spēlētājam. Bet es strādāšu katru dienu, lai pierādītu, ka esmu katra centa vērts,” teica amerikānis.

Aizvadītajā sezonā Vanvlīts 69 pamatturnīra spēlēs izcēlās ar vidēji 19,3 punktiem, 4,1 atlēkušo bumbu un 7,2 rezultatīvām piespēlēm. 2019. gadā viņš kļuva par NBA čempionu, bet pērn tika iekļauts sezonas simboliskajā pieciniekā.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām