Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras “Canucks” galvenais treneris Riks Tokets pēc šīs dienas treniņa sarunā ar žurnālistiem vērtējis Artūra Šilova sniegumu pirmajā sezonas spēlē.
Jau vēstīts, ka NHL vārtsarga Šilova un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” papildlaikā ar rezultātu 5:6 piekāpās Kalgari “Flames”. Šilovs tika galā ar 20 no 26 pretinieku izpildītajiem metieniem jeb 76,9%.
“Viņš ir patiešām labs vārtsargs,” norādījis Tokets. “Pat būdams labs vārtsargs ir vakari, kuros ne viss sanāk. Pēc tam nākamajā dienā vienkārši seko treniņš un var piestrādāt pie savas spēles. Ar Šilovu viss ir kārtībā. Mēs esam viņu nostādījuši grūtās situācijās un par viņu neuztraucos.”
Tāpat savu komentāru sniedzis arī pats Šilovs. “Šādas spēles vienkārši notiek. Sezona ir gara un jāturpina virzīties uz priekšu. Nākamā spēle ir vēl svarīgāka.”
Trešais periods kļūst par Šilova murgu, “Canucks” izlaiž ievērojamu pārsvaru un zaudē
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu