Dragičs pēc vairāku gadu pauzes atgriežas Slovēnijas izlasē

07/06/2022 10:41
Nokopēts
Gorans Dragičs

Gorans Dragičs pēc piecu gadu pārtraukuma atgriezīsies Slovēnijas basketbola izlasē, vēsta Starptautiskās Basketbola federācija (FIBA). 36 gadus vecais basketbolists iekļauts 15 izlases kandidātu sarakstā nākamajām 2023.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm.

Dragičs izlasē nav spēlējis kopš 2017.gada, kad Eiropas čempionātā palīdzēja Slovēnijas izlasei izcīnīt čempiontitulu. Tāpat valstsvienības kandidātu sarakstā iekļauts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Dalasas “Mavericks” līderis Luka Dončičs un Vlatko Čančars, kurš šo sezonu pavadīja Denveras “Nuggets” rindās.

Reklāma
Saturs turpinās

“Mums priekšā ir ļoti atbildīgs posms jūnijā un jūlija sākumā, jo mūs sagaida divas ļoti svarīgas spēles,” teica valstsvienības galvenais treneris Aleksanders Sekuličs. “Es priecīgi, ka izlasei varēs palīdzēt visi trīs NBA spēlētāji. Arī Gorana Dragiča vēlme palīdzēt ir labas ziņas.”

Slovēnija C grupā ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem ieņem otro vietu un nākamajās divās spēlēs spēkosies ar Horvātiju un Zviedriju.

TOP notikumi
1
X
2
3.2
4.1
1.91
1.74
4.23
4.13
2.95
4.5
1.91
1.51
4.82
5.52
1.45
2.75
-
1.42
5.25
5.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām