Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bruklinas “Nets” spēlētājs Kairijs Ērvings vakardienas spēlē pret Ņujorkas “Knicks” pirmo reizi sezonā varēja apmeklēt maču, taču kā līdzjutējs, jo Ņujorkas noteikumi joprojām aizliedz viņam doties laukumā nevakcinēšanās dēļ. Par šo situāciju pēc uzvaras izteicās arī “Nets” zvaigzne Kevins Durants.
“Es šo visu nesaprotu,” izteicās Durants. “Izskatās, ka šobrīd kāds mēģina izteikt tikai paziņojumu vai pierādīt savu autoritāti. Visi meklē uzmanību un jūtu, ka atbildīgie šobrīd vēlas, lai viņiem būtu vismaz kaut kāda uzmanība. Šobrīd šim nav nekāda jēga, jo arēnā jau ir nevakcinēti cilvēki.”
“Mums ir spēlētājs, kurš var ienākt zālē, bet nedrīkst spēlēt. Nesaprotu, kā tas var būt un mēs visi esam neizpratnē,” atzina Durants. “Diezgan daudz cilvēku pašlaik nesaprot, kas notiek. Jau sezonas ievadā cilvēki īsi nesaprata, kas notiek, bet tagad tas izskatās stulbi un ir jāpārdomā par šo situāciju.”
Jau vēstīts, ka “Nets” saspringtā cīņā ar 110:107 pārspēja “Knicks”. Uzvarētājiem rezultatīvākais bija tieši Durants, kuru “Knicks” nespēja apturēt. Amerikānis kopā guva 53 punktus, realizējot 19 no 37 metieniem no spēles un 11 no 12 soda metieniem. Durantam arī sešas atlēkušās bumbas, deviņas rezultatīvas piespēles un divas pārtvertas bumbas. Ar 35 uzvarām 68 spēlēs “Nets” ieņem astoto pozīciju Austrumu konferencē.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu