Fizdeils: “Knicks” komandā nevēlos redzēt “mīkstos” un “kēksiņus”

12/05/2018 09:36
Nokopēts

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” jaunieceltais galvenais treneris Deivs Fizdeils kārtējā intervijā Ziemeļamerikas medijiem izteicies, ka savā komandā nevēloties redzēt “mīkstos” vai “kēksiņus”.

“Spēlētājiem jābūt gariem un spēcīgiem, tomēr vienlaikus viņiem jāpiemīt kustību asumam. Man šeit nevajag nekādus “mīkstos” vai “kēksiņus”,” Ziemeļamerikas lielākajam sporta medijam ESPN izteicās treneris.

Reklāma
Saturs turpinās

Fizdeils arī piebilda: “Es savā komandā vēlos puišus, kuriem patīk un padodas laba spēle aizsardzībā. Vņiem ir jāpiemīt baudai pieveikt citas komandas ar ciešu un asu spēli aizsardzībā.”

Fizdeila vīzija par “Knicks” tālāko attīstību atbilst komandas ģenerālmenedžera Skota Perija iepriekš uzstādītajiem uzskatiem par komandas galvenā trenera nepieciešamajām kvalitātēm.

“Mums ir vajadzīgs treneris, kurš varēs izveidot uz ciešu aizsardzības spēli tendētu komandu, kurā gan uz spēlētāju, gan komandas vadības pleciem gultos liela atbildība. Mums vajag treneri, kurš lieliski komunicēs gan ar spēlētājiem, gan medijiem un komandu, kas cīnīsies katrā spēlē,” izteicās Perijs.

Šo sezonu “Knicks” noslēdza ar bilanci 29-53, kas vienību atstāja tālu ārpus play-off zonas. “Knicks” arī izcēlās ar dalītu 22. labāko spēli aizsardzībā.

TOP notikumi
1
X
2
1.38
4.74
8.72
4.82
3.71
1.74
1.35
5.01
8.77
3.03
3.13
2.48
5.27
3.61
1.71
3.32
3.12
2.32
2
3.4
3.4
1.45
2.75
-
2.58
3.44
2.68
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām