Francijas treneris: Iedomājāmies no sevis pārāk daudz

28/08/2023 09:17
Nokopēts
Vensāns Kolē

Francijas basketbola izlases galvenais treneris Vensāns Kolē sarunā ar mediju “L’Equipe” atskatījies uz zaudējumu Pasaules kausa finālturnīrā pret Latvijas valstsvienību.

Jau vēstīts, ka vakar Latvija ar 88:86 pārspēja Franciju, uzvaru izraujot pēdējā minūtē. Latvijai šis panākums nozīmē iekļūšanu PK TOP16 un arī olimpisko spēļu kvalifikācijā, kamēr Francija PK spēlēs par 17.-32. vietu.

“Maču uzvarēja komanda, kura to galu galā visvairāk gribēja,” izteicies Kolē. “Latvijas nepadevās pat grūtībās. Apmēram trīs ceturtdaļas bijām stabilā vadībā, taču tāpat Latvija mums sagādāja problēmas. Arī pie 12 punktu pārsvara jutām, ka viņi cīnīsies līdz pēdējam. Ceturtajā ceturtdaļā atkal parādījās mūsu klupšanas akmeņi – pazaudētas bumbas, nesavāktas atlēkušās bumbas – tieši tas pats, kas bija sagatavošanās cikla sākumā.”

“Skaidri redzams, ka šajos divos mačos mēs nebijām vienota komanda,” atzinis speciālists. “Skaidrs, ka De Kolo izraidīšana bija spēles pagrieziena punkts, jo pēc tā sākām spēli laist ārā no rokām. Kopumā no iedomājāmies no sevis pārāk daudz. Šis zaudējums mums atgādina par pazemību. Pirms turnīra neteicu to skaļi, bet nevaram gūt panākumus šajā līmenī, ja necīnāmies. Protams, ka ir vajadzīgs arī talants, bet pēdējos gadus tas nav stāsts tikai par to.”

Zoriks pēc uzvaras slavē Kurucu un Žagaru

Žagars un Šmits satriec Francijas zvaigznes, Latvija iekļūst Pasaules kausa TOP16

 

Komentāri

  • Anonymous
    29/08/2023 19:22

    Viss ir pareizi! Mazāk lielības!!!

Komentāri ir slēgti

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām