“G2 Esports” nepārliecinoša uzvara, panākums arī “Team Heretics”

04/12/2020 14:13
Nokopēts
Adils

Vakar tika aizvadītas pirmās divas spēles “Valorant” turnīrā “First Strike Europe”. Tika aizvadītas divas spēles, kurās sacentās “Team Liquid” pret “Team Heroic” un “G2 Esports” pret “Orgless”.

Dienas pirmajā spēlē tikās “Team Liquid” ar “Team Heroic”. Ja pirms spēles tika minēts, ka konkrēta favorīta šajā spēlē nav, tad spēlē par to arī varējām tiešām pārliecināties, jo tika aizvadītas visas trīs kartes un tās bija ļoti tuvas. Pirmā karte bija “Split”, kas bija “Team Liquid” izvēle. Pirmajā puslaikā spēle ritēja kā pa viļņiem, vairāku uzvarētu raundu sēriju veicot kā vienai tā arī otrai komandai. Puslaiks noslēdzās 7:5 “Team Heretics” labā. Otrajā puslaikā “Team Heretics” palielināja savu pārsvaru, zaudējot tikai divus raundus, pirmajai kartei noslēdzoties 13:7 “Team Heretics” labā.

Reklāma
Saturs turpinās

Otrā spēles karte bija “Ascent”, kuru lieliski ar 4:0 izrāvienu sāka “Team Liquid”, tomēr daži veiksmīgi uzvarēti raundi “Team Heretics” izpildījumā spēli izlīdzināja un pirmais puslaiks noslēdzās atkal ar 7:5, šoreiz “Team Liquid” labā. Arī otrajā puslaikā ritēja ļoti spraiga cīņa un pēc 18 nospēlētiem raundiem, rezultāts vēstīja 9:9. Pirmo, no atlikušajiem pieciem raundiem pamatlaikā veiksmīgāk nospēlēja “Team Heretics”, taču nākamos četrus raundus veiksmīgi nospēlēja “Team Liquid” un nodrošināja uzvaru otrajā kartē ar rezultātu 13:10. Lielu nopelnu uzvarai šajā kartē veica “Team Liquid” līderis, beļģis Adils “ScreaM” Benrlitons, kurš 30 reizes nogalināja savus pretiniekus un pats nomira tikai 15 reizes.

Trešā, izšķirošā karte spēlē, bija “Bind”, un tā nelika vilties nevienam “Valorant” cienītājam. “Team Heroic” aizvadīja lielisku puslaiku aizsardzības pusē, to uzvarot ar 8:4. Taču otrajā puslaikā tikpat lieliski savu aizsardzību nospēlēja arī “Team Liquid”, veicot atspēlēšanos un panākot papildlaiku, pamatlaikam noslēdzoties neizšķirti 12″12. Jau atkal uz priekšu savu komandu vilka “ScreaM”, kurš bija izteikts līderis nogalināto pretinieku ziņā. Papildlaika pirmajā puslaikā abas komandas uzvarēja pa vienam raundam, otro papildlaika puslaiku iesākot neizķirti 13:13, taču otrajā puslaikā abos raundos uzvaru izcīnīja “Team Heretics”, svinot laimīgu uzvaru ar 15:13 uzvarot spēli ar 2-1 un turpinot turnīru, kamēr “Team Liquid” turnīrs ir beidzies.

“ScreaM” spēli beidza ar 89 nogalinātiem pretiniekiem visās trīs kartēs kopā, tuvāko sekotāju savā komandā apsteidzot par 39 neitralizētiem pretspēlētājiem. Tikmēr uzvarētāju rindās lielisks bija spānis Kristians “loWel” Garsija – Antorans ar 61 nogalinātu pretinieku un 52 nāvēm.

Otrajā duelī tikās pasaules līderi “G2 Esports” pret komandu “Orgless”. Šajā mačā neviens negaidīja, ka “G2 Esports” varētu saskarties ar lielu pretestību no oponentiem, tomēr “Orgless” spēlētājiem izdevās likt panervozēt saviem titulētajiem konkurentiem. “G2 Esports” padevās lielisks kartes “Split” pirmais puslaiks, neliekot šaubīties, ka viņi tiešām ir labākie, uzvarot to 10:2, bet otrajā puslaikā spēle sagriezās kājām gaisā.

“Orgless” vienībai izdevās uzvarēt astoņus raundus pēc kārtas, panākot 10:10. Nākamajos divos raundos komandas samainījās ar uzvarētiem raundiem un pirms izšķirošajiem diviem raundiem rezultātam vēstot 11:11. Taču “G2 Esports” neapjuka un nosargāja savu kartes izvēli uzvarot to 13:11.

Otrajā kartē “Orgless” bija gatavi apliecināt, ka sīvā spēkošanās pirmajā kartē nebija nejaušība un viņi ir spējīgi uzvarēt “G2 Esports” sevis izvēlētajā kartē “Bind”. Pirmais puslaiks gan atkal pagāja “G2 Esports” zīmē aizsardzībā uzvarot astoņus raundus un zaudējot četrus. Mainoties ar pusēm lielisks otrā puslaika sākums atkal padevās “Orgless” izvirzoties vadībā 9:8, taču atkal galavārds piederēja ranga līderiem, nodemonstrējot lielisku disciplīnu uzbrukumā tika panākta uzvara 13:10 un summā 2-0, turpinot ceļu pēc kaŗtējā titula.

Labākais uzvarētājiem bija spānis Oskars “Mixwell” Kanelas, kuram 39 nogalinātie pretinieki un 31 nāve. Latvietim Ardim “ardiis” Svareniekam neitrāla bilance 30 nogalinātie pretinieki un 30 nāves. Tikmēr “Orgless” sastāvā lielisku spēli aizvadīja soms Āro “hoody” Peltokangas, kuram 40 nonāvētie un 31 nāve.

Rīt pusfinālā, 5.decembrī “G2 Esports” tiksies pret “Team Heretics”, kurā cīnīsies par vietu lielajā finālā. Tikmēr šodien notiks atlikušie divi ceturtdaļfināli, kur tiksies “SUMN FC” pret “Purple Cobras” un “FunPlus Phoenix” tiksies ar “nolpenki”.

Tiešraides vērojamas ŠEIT.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.47
4.41
6.77
4.03
4.23
1.76
5.02
4.12
1.64
1.22
6.98
11.47
1.15
8.21
15.43
1.38
5
7.76
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām