Negaidīti pārliecinošu panākumu aizvadītās nakts mačā izcīnīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Bufalo “Sabres”, kura ar 5:1 sagrāva Tampabejas “Lightning”.
Pirmais periods noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – uz Viktora Olofsona vārtu guvumu Tampabeja atbildēja ar Aleksa Kilorna precīzu raidījumu. Otrās trešdaļas beigās mājiniekus vadībā izvirzīja Dreiks Kadžula, bet noslēdzošajās 20 minūtēs atzīmējās Vinijs Inostroza, Roberts Hags no Girgensona piespēles un Olofsons.
Girgensons laukumā pavadīja 17 minūtes un divas sekundes. Latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem un vienu reizi stājās ripas ceļā, atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli ceturtajā vārtu guvumā. Tāpat viņš uzvarēja 72% no iemetieniem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderību +2. Sešos mačos uzbrucējam pieci (2+3) punkti un lietderība +4.
“Sabres” tā bija ceturtā uzvara sešās spēlēs. Nākamais mačs komandai paredzēts naktī uz 29. oktobri plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Anahaimas “Ducks”.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu