Gvardiola: Ja Mesi nebūtu uzvarējis Pasaules kausā, tad mans viedoklis par viņu nemainītos

21/12/2022 19:42
Nokopēts
Žuzeps Gvardiola

Anglijas futbola premjerlīgas komandas Mančestras “City” galvenais treneris Žuzeps Gvardiola sarunā ar žurnālistiem atskatījies uz Argentīnas triumfu Pasaules kausa finālturnīrā.

Jau ziņots, ka Argentīnas futbola izlase svētdien dramatiskā finālā pieveica Franciju, trešo reizi triumfējot Pasaules kausa izcīņā.  Argentīna ar 4:2 uzvarētāju noskaidrošanas sērijā pārspēja Francijas futbolistus. Pamatlaiks noslēdzās ar 2:2, bet papildlaiks ar 3:3. Mesi finālā guva divus vārtus un realizēja arī pēcspēles sitienu. Iepriekš Argentīnas izlase Pasaules kausā bija triumfējusi 1978.gadā un 1986.gadā.

Reklāma
Saturs turpinās

“Katram ir savs viedoklis, taču neviens nešaubās, ka Mesi ir viens no visu laiku labākajiem,” izteicies Gvardiola. “Es jau vairākkārt esmu teicis, ka viņš ir labākais. Grūti iedomāties, ka kāds spēlētājs pēdējos 50-70 gados var ar viņu konkurēt.”

“Cilvēkiem, kuri redzējuši darbībā Pelē vai Djego Maradonu, viedokļi bieži vien ir sentimentāli. Ja Mesi nebūtu uzvarējis Pasaules kausā, tad mans viedoklis par to, ko viņš ir paveicis futbolā, nemainītos. Protams, ka tas ir viņa neticamās karjeras pēdējais sasniegums.”

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām