Jēkabpils “Lūšu” volejbolistiem Baltijas līgas spēlē zaudējums piecos setos

24/11/2024 18:50
Nokopēts
Jēkabpils Lūši

Jēkabpils “Lūši” komanda svētdien “Cronimet” Baltijas volejbola līgas mačā piedzīvoja neveiksmi piecu setu cīņā.

“Lūši” viesos ar rezultātu 2-3 (25:21, 16:25, 25:15, 16:25, 10:15) piekāpās Tartu “Bigbank” vienībai.

Reklāma
Saturs turpinās

Jēkabpils komandā ar 19 punktiem izcēlās Armands Rokjāns, bet pa 14 punktiem iekrāja Eduards Stieģelis un Pāvels Jemeļjanovs. Mājinieku rindās ar 21 punktu rezultatīvākais bija Džeks Viljamss.

Jēkabpils “Lūšu” komanda ar 16 punktiem desmit spēlēs turnīra tabulā atrodas līderpozīcijā, “Robežsardze”/”Rīga” ar 14 punktiem septiņos mačos ieņem trešo vietu. “Ezerzeme”/”Daugavpils Universitāte” vienībai astoņi punkti astoņās cīņās dod pirmspēdējo, sesto vietu.

“Cronimet” Baltijas volejbola līgā vīriešiem Latviju 2024./2025.gada sezonā pārstāv Jēkabpils “Lūši”, “Robežsardze”/”Rīga” un “Ezerzeme”/”Daugavpils Universitāte”, bet Igauniju – Tallinas “Selver”/”TalTech”, Tartu “Bigbank”, “Parnu” un “Barrus”/”Voru”.

Pagājušajā sezonā par Baltijas čempioniem kļuva Tartu “Bigbank” un trešo vietu izcīnīja Jēkabpils “Lūšu” volejbolisti, kuri pēc tam triumfēja arī Latvijas čempionātā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām