Kamaniņu braucējs Aparjods izcīna sudrabu Eiropas čempionātā junioriem

22/01/2017 15:07
Nokopēts
Kristers Aparjods kamaniņas - Sportazinas.com

Oberhofa (Vācija), 22.janv., LETA. Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien izcīnīja sudraba medaļu Oberhofas trasē notiekošajā Eiropas čempionātā junioriem, kas vienlaicīgi ir arī Pasaules kausa ceturtais posms.

Aparjods pirmajā braucienā uzrādīja trešo rezultātu, bet otrajā bija otrs ātrākais, kas summā deva otro pozīciju.

Reklāma
Saturs turpinās

Aparjods uzvarētājam vācietim Maksam Langenhanam divu braucienu summā zaudēja 0,099 sekundes, bet trešais bija austrietis Niko Gleiršrers, kuru latvietis apsteidza par 0,121 sekundi.

Tikmēr Edgars Karnītis ierindojās 20.vietā, uzvarētājam divu braucienu summā zaudējot vairāk kā divarpus sekundes.

Latvijas komandai šosezon galvenās sacensības būs februāra sākumā Siguldā gaidāmais pasaules čempionāts. Pasaules meistarsacīkstēs viens no galvenajiem favorītiem būs tieši Aparjods, kurš iekrājis pieredzi arī Pasaules kausa sacensībās pieaugušo vidū.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām