Latvijas telpu futbola izlase sasniedz PK kvalifikācijas pamatturnīru

02/02/2019 19:12
Nokopēts
Telpu futbola izlase, www.sportazinas.com

Latvijas telpu futbola valstsvienÄ«ba 2020. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas priekÅ”sacÄ«kÅ”u turnÄ«ra noslēdzoÅ”ajā cīņa uzvarēja Anglijas izlasi 3:1 (1:0), ieguva pirmo vietu A apakÅ”grupā un izcÄ«nÄ«ja vietu kvalifikācijas pamatturnÄ«rā.

Divreiz bumbu tukÅ”os pretinieku vārtos raidÄ«ja Romāns Rožkovskis, savukārt viens precÄ«zs sitiens Artjomam Koļesņikovam, kurÅ” kvalifikācijas turnÄ«rā guva kopā trÄ«s vārtus un dalÄ«ja labākā bombardiera titulu ar Germanu MatjuÅ”enko, kurÅ” iepriekŔējā cīņā pret Gibraltāru izcēlās arĀ hat-trick.

Reklāma
Saturs turpinās

ValstsvienÄ«bas galvenais treneris ir Arturs Å ketovs, bet vienÄ«bas kapteinis ir pieredzējuÅ”ais Maksims Seņs.

Pirmajā turnÄ«ra mačā Latvija spēlēja 0:0 ar Kipru, bet pēc tam ar 9:0 sagrāva Gibraltāru, kam sekoja Å”odienas panākums ar 3:1 pret Angliju.

Nākamo posmu Latvijas izlase aizvadÄ«s oktobrÄ« Portugālē, kur risināsies cīņa par iekļūŔanu finālturnÄ«rā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām