Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” basketbolistam Džodijam Mīksam piespriesta 25 spēļu diskvalifikācija par antidopinga noteikumu pārkāpumu.
Līdz ar to, Mīkss nevarēs palīdzēt komandai izslēgšanas spēlēs, kā arī viņam nāksies izlaist nākošās sezonas sākumu.
Mīksa organismā konstatēta aizliegtā viela ipamorelīns, kā arī palielināta augšanas hormonu koncentrācija.
Pats aizsargs, tomēr, norādījis, ka nekad dzīvē nav lietojis aizliegtas vielas. Diskvalifikācijas laikā Mīkss arī nesaņems atalgojumu.
“Wizards” vienība sestdien sāks Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēles pret Toronto “Raptors” komandu.
Vašingtona izslēgšanas spēlēs iekļuva kā astotā labākā komanda Austrumu konferencē. Viņu bilance šajā sezonā bija 43 – 39, bet Mīkss aizvadītajās 77 spēlēs vidēji mačā izcēlies ar 6,3 punktiem, 1,6 atlēkušajām bumbām un 0,9 rezultatīvām piespēlēm.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu