Nav pasargāti arī treneri – “Timberwolves” stūrmanis gūst savainojumu spēles laikā

29/04/2024 10:49
Nokopēts
Kriss Finčs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Minesotas “Timberwolves” galvenais treneris Kriss Finčs guvis savainojumu spēles laikā.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī Finča vadītā “Timberwolves” ar 122:116 pārspēja Fīniksas “Suns” Rietumu konferences ceturtdaļfināla mačā, svinot ceturto uzvaru sērijā un kļūstot par pirmo komandu, kura iekļuvusi nākamajā kārtā.

Reklāma
Saturs turpinās

Vienā no spēles epizodēm “Timberwolves” spēlētājs Maiks Konlijs pēc divcīņas ar Devinu Bukeru nonāca aiz sānu līnijas un, inerces vadīts, ietriecās Finčā, kurš nepaspēja izvairīties no kontakta.

Treneris laukumu varēja atstāt tikai ar asistentu palīdzību, savukārt sākotnējās prognozes neizskatās cerīgi. Kā vēsta Šams Šaranija, tad ārstiem ir aizdomas par saplīsušo ceļa kaula cīpslu.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām