Naktī uz otrdienu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) maču aizvadīs latviešu Anžeja Pasečņika un Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” komanda.
“Burvji” pulksten 2:00 pēc Latvijas laika izbraukumā tiksies ar līgas pastarīti Ņujorkas “Knicks”.
[post_bet]
ASV galvaspilsētas klubs savā pēdējā mačā ar 108:125 zaudēja Filadelfijas “76ers”. Pats Bertāns atzīmējās ar deviņiem punktiem. Savukārt “Knicks” ir zaudējusi savas pēdējās divas spēles. Abām komandām pēdējos 10 mačos ir veicies līdzīgi – “Wizards” tikusi pie divām uzvarām, bet “Knicks” pie trim.
Izteikts “Wizards” līderis ir Bredlijs Bīls – 28,2 punkti, septiņas piespēles un piecas atlēkušās bumbas. Otrs rezultatīvākais ir Bertāns – 15,4 punkti un 4,9 atlēkušās bumbas. Tikmēr pretinieku rindās līdera lomu uzņēmies Markuss Moriss, kurš vidēji mačā gūst 18,4 punktus un izcīna 5,6 atlēkušās bumbas. Otrs rezultatīvākais ir Džūliuss Rendls ar 17,3 punktiem, 8,8 bumbām zem groziem un 3,3 piespēlēm.
Kā zināms, tad Bertāns šajā mačā laukumā nedosies, jo pēdējā mačā pret “76ers” ceturtās ceturtdaļas vidū iedzīvojās labā augšstilba savainojumā. Pēc veiktajām medicīniskajām pārbaudēm atklājās, ka latviešu “lāzeram” spēle būs jāizlaiž.
Tikmēr Pasečņiks līdz šim demonstrējis atzīstamu sniegumu – trīs mačos latvietis izcēlies ar 6,7 punktiem un 4,7 bumbām zem groziem.
Bez Bertāna komandai palīdzēt nevarēs arī savainotie Rui Hačimura, Tomass Braients, Morics Vāgners, Džordans Makrejs, Kelvins Andrē Mailzs un Džons Vols, kurš izlaidīs visu sezonu. Diskvalifikācijas dēļ divus mačus jāizlaiž Aizejam Tomasam.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu