“Sporting” nedienas turpinās – galvenais treneris atlaists pēc astoņām darba dienām

26/06/2018 16:32
Nokopēts

Serbu futbola speciālists Siniša Mihajlovičs vien astoņas dienas pēc apstiprināšanas Lisabonas “Sporting” galvenā trenera amatā ticis atbrīvots no darba pienākumiem. Oficiāls paziņojums no pazīstamā portugāļu kluba sekos jau tuvākajā laikā.

Aizvadītā Portugāles čempionāta trešā spēcīgākā vienība “Sporting” līgumu ar Mihajloviču noslēdza 18. jūnijā, vienojoties par sadarbību uz nākamajām trim sezonām par kopējo atalgojumu sešu miljonu eiro apmērā. Līgumā gan bija atrunāts punkts, kas paredzēja serbu trenerim 15 dienu pārbaudes laiku, kā laikā “Sporting” bija tiesības anulēt kontraktu.

Reklāma
Saturs turpinās

Mihajlovičs lielāko daļu trenera karjeras pavadījis Itālijā, vadot tādus pazīstamus klubus kā “Sampdoria”, “Fiorentina” un “AC Milan”.

18-kārtējie Portugāles čempioni šobrīd piedzīvo patiešām “trakus” laikus. Krīze komandā sākās pēc tam, kad “Sporting” martā UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfinālā zaudēja Spānijas klubam Madrides “Atletico”. Pēc neveiksmes kluba prezidents Brunu de Karvlju publiski kritizēja futbolistus. Spēlētāji lūdza prezidentam izturēties ar cieņu, uz ko viņš atbildēja ar viņu nosaukšanu par izlutinātiem bērniem un diskvalificēja 19 futbolistus.

Maija vidū sekoja “Sporting” fanu iebrukums komandas treniņā, piekaujot futbolistus un trenerus. Vienību šovasar jau pametuši vairāki vadošie futbolisti, tostarp ilggadējais pamatvārtsargs un Portugāles izlases pirmais numurs Ruī Patrīsiu jau spēris šādu soli, kurš jau panācis vienošanos ar Vulverhemptonas “Wanderers”, kas nākamsezon spēlēs Anglijas Premjerlīgā.

Vēl pavisam nesen pēc līdzjutēju balsojuma no sava amata bija spiests atkāpties prezidents Karvalju.

TOP notikumi
1
X
2
1.49
4.61
6.01
1.18
6.97
15.43
1.4
4.51
8.51
1.3
6.01
8.51
1.28
5.99
9.73
5.75
4.6
1.47
2.25
3.9
2.65
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām