Stenlija kausa čempions neiztur konkurenci ar Kalniņu un pamet “Jokerit”

07/04/2020 22:04
Nokopēts
Anti Niemi, www.sportazinas.com

Somu vārtsargs Anti Niemi pametīs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Helsinku “Jokerit”, ziņo Krievijas medijs “Championat”.

Pieredzējušais hokejists “Jokerit” vienībai pievienojās pirms sezonas. Pēc 11 sezonām NHL soms īsti nespēja pielāgoties KHL hokejam un viņa sniegums nebija pārliecinošs. Viņš laukumā gājis 19 pamatturnīra mačos, kuros atvairījis 88,3% metienu un vidēji ielaidis 3,21 vārtus. Toties savu vienīgo spēli Gagarina kausā viņš noslēdza bez ielaistiem vārtiem.

Reklāma
Saturs turpinās

2010. gadā Niemi kopā ar Čikāgas “Blackhawks” izcīnīja Stenlija kausu, tajā pašā gadā vārtsargu atzina par Somijas labāko hokejistu.

Niemi zaudēja konkurenci Jānim Kalniņam, kuram tā bija otrā sezona “Jokerit” rindās. Pēc pieredzējušā komandas biedra neveiksmēm Kalniņš kļuva par Helsinku kluba pamatvārtsargu. Viņš aizvadītajās 47 spēlēs atvairījis 92% un vidēji ielaidis 2,14 ripas, savukārt piecos “play-off” mačos viņam 92,2% apturēto metienu un caurmērā 2,04 ielaistas ripas.

“Jokerit” finišēja trešajā vietā Rietumu konferencē. Gagarina kausa pirmajā kārtā Somijas vienība pārspēja Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 4-2, turpinājumā izstājoties no čempionāta izspēles koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām