Trešais labākais šīs sezonas NHL snaiperis spēlēs Somijas izlasē PČ

04/05/2023 09:27
Nokopēts
Miko Rantanens

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolorādo “Avalanche” spēlētājs Miko Rantanens piekritis pārstāvēt Somijas valstsvienību gaidāmajā pasaules čempionātā.

26 gadus vecais Rantanens šosezon 82 NHL regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar 105 (55+50) rezultativitātes punktiem. Ar 55 gūtajiem vārtiem viņš aizvadītajā pamatturnīrā bija trešais labākais līgas snaiperis. Rantanens iepriekšējā sezonā kopā ar “Avalanche” izcīnīja Stenlija kausu.

“Miko savā karjerā izcīnījis daudz. Neskatoties uz to, viņš kopā ar savu izlasi vēlas mājās izcīnīt otro titulu pēc kārtas,” izteicies Somijas izlases ģenerālmenedžeris Jere Lehtinens. Savā karjerā Rantanens iepriekš spēlējis trīs pasaules čempionātos – 2016,. 2017. un 2018. gadā.

Jāatzīmē, ka Somijas izlasei PČ palīdzēs arī Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Kāpo Kako. 22 gadus vecais Kako šosezon 82 mačos iekrāja 40 (18+22) rezultativitātes punktus. 2019. gada NHL draftā “Rangers” viņu izvēlējās ar otro numuru.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām