“VEF Rīga” lūkos nepieļaut vaļības pret 10 zaudējumu sērijā esošo Keilas komandu

28/02/2025 11:00
Nokopēts
VEF Rīga

“VEF Rīga” šodien izbraukumā “Optibet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) spēlē tiksies ar Keilas “Coolbet”. Spēle sāksies plkst.19.30, cīņu tiešraidē translējot tīmekļa vietnei “Delfi.ee”.

“Vefieši” ir uzvarējuši pēdējās sešās LIBL spēlēs, pēdējā mačā savā laukumā ar 80:59 pieveicot “Rīgas Zeļļus”. Keilas komanda LIBL ir cietusi desmit zaudējumus pēc kārtas, pēdējā spēlē izbraukumā ar 83:87 piekāpjoties Raplas “Utilitas”.

Reklāma
Saturs turpinās

“VEF Rīga” turnīra tabulā ar 19 uzvarām 21 spēlē ir pirmā, bet “Coolbet” ar bilanci 7-16 ieņem 12.vietu. Sezonas pirmajā savstarpējā spēlē Rīgā mājinieki uzvarēja ar 94:55.

LIBL Latviju pārstāv “Latvijas Universitāte”, “Liepāja”, “Ogre”, “Rīgas Zeļļi”, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, “Ventspils” un “VEF Rīga”, bet Igauniju – Tallinas “Kalev”/”Cramo”, “Keila”, Keilas “Coolbet”, “Parnu Sadam”, Tallinas “TalTech”/”Alexela”, “Tartu Universitāte”/”Maks & Moorits”, Raplas “Utilitas” un “Viimsi”.

Pamatturnīrā komandas izspēlē divus apļus, pēc kura astoņas labākās komandas iekļūst ceturtdaļfinālā, cīnoties par vietu finālčetriniekā.

Pagājušajā sezonā par čempioniem kļuva Slobožanskas “Prometey” no Ukrainas, kas vasarā pārtrauca darbību un šosezon LIBL vairs nespēlē.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām