Vēl viena Latvijas izlases pretiniece OS kvalifikācijā cieš neveiksmi pārbaudes mačā

24/08/2024 11:30
Nokopēts
Francijas un Norvēģijas hokeja izlases

Latvijas hokeja izlases pretiniece gaidāmajā olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā Francija vakar pārbaudes spēlē izbraukumā ar 2:3 papildlaikā atzina Norvēģijas pārākumu.

Norvēģus mača astotajā minūtē vadībā izvirzīja pieredzējušais Patriks Toresens, kurš pēc Minesotas “Wild” spīdekļa Matsa Cukarello piespēles realizēja skaitlisko vairākumu. Lai gan kopumā norvēģi pretinieku vārtus apdraudēja biežāk (30:24), jau pirmā perioda izskaņā Roberta un Riharda Bukarta komandas biedrs Valentīns Klero panāca 1:1, bet trešās trešdaļas sākumā Dilans Fabrē skaitliskajā mazākumā izvirzīja Franciju vadībā.

Reklāma
Saturs turpinās

Norvēģija gan tomēr “nesalūza”, un par galveno varoni kļuva šosezon Tampabejas “Lighting” komandā 42 spēles aizvadījušais aizsargs Emils Lillebergs – viņš nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika uz tablo atjaunoja līdzsvaru, kā arī pēcāk pagarinājumā guva uzvaru nesošos vārtus.

Šodien Francija un Norvēģija laukumā dosies vēlreiz, kas abām valstsvienībām būs pēdējais pārbaudes mačs pirms olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra.

Cīņā par vienīgo ceļazīmi uz 2026.gada Milānas un Kortīnas d’Ampeco olimpiskajām spēlēm Francija ar Latviju tiksies turnīra noslēdzošajā dienā 1. septembrī. Vēl turnīrā, kas Rīgā norisināsies no 29.augustam līdz 1.septembrim, piedalīsies Ukraina un Slovēnija. Arī slovēņi līdz šim vienīgajā pārbaudes mačā cieta neveiksmi, ar 1:2 papildlaikā zaudējot Austrijai.

 

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām