Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” uzbrucējs Patriks Laine izlaidīs vairākas nedēļas, vēsta Ārons Porclains.
Tiek ziņots, ka ceturtdien somu hokejists guvis savainojumu treniņā, kā rezultātā viņš nevarēs spēlēt divas – četras nedēļas.
#CBJ say LW/C Patrik Laine is out 2 to 4 weeks with a strained triceps suffered in practice on Thursday.
— Aaron Portzline (@Aportzline) March 24, 2023
Šosezon Laine 55 spēlēs izcēlies ar 52 (22+30) rezultativitātes punktiem, kas viņu padara par otro rezultatīvāko spēlētāju komandā. Jāatzīmē, ka visiem “Blue Jackets” TOP3 uzbrucējiem ir negatīvs lietderības koeficients, taču Laines mīnuss ir vismazākais – mīnus 12.
Iepriekš vēstīts, ka “Blue Jackets” zaudējusi izredzes kvalificēties Stenlija kausa izcīņai. Līdz ar to pastāv iespēja, ka šosezon Laine laukumā vairs neparādīsies.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu