“Wizards” treneris atklāj, kas palīdzējis komandai uzlabot aizsardzību

04/01/2023 20:15
Nokopēts
Vess Anselds

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds juniors sniedzis savus komentārus par to, kas šobrīd ļāvis uzlabot vienības spēli, it īpaši aizsardzībā.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī “Wizards” ar 113:123 piekāpās “Bucks”, komandas uzvaru sērijai noslēdzoties pie piecu panākumu atzīmes.

Reklāma
Saturs turpinās

Anselds juniors sarunā ar žurnālistiem atklāja, ka arī turpmāk plāno izmantot Danielu Gafordu starta pieciniekā, lai viņš spēlētu kopā ar Kristapu Porziņģi. Speciālists norādīja, ka tieši šī abu spēlētāju sadarbība laukumā palīdz komandai uzlabot aizsardzību groza tuvumā, kā arī ļauj labāk cīnīties par atlēkušajām bumbām aizsardzībā.

“Man patīk tas, kur pašlaik esam nonākuši,” izteicās Anselds juniors. “Esam uzvarējuši sešas no pēdējām astoņām spēlēm. Šobrīd mēs sacenšamies augstā līmenī.” Jāatzīst, ka “Wizards” tuvākajā laikā būs jāizitiek bez Bredlija Bīla, kurš iedzīvojies kājas savainojumā.

Porziņģis un divi “Wizards” spēlētāji veido vienus no labākajiem “pick and roll” duetiem NBA

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām